WEDSTRIJDEN

2019-45

ZATERDAG 16-11-2019 09:30 U7C - Sofiane E. Louwel C ** Basvelden-site
ZATERDAG 16-11-2019 09:30 Halveweg Zonhoven B ** GU9C - Wout Schopdriesweg 17, 3520 Zonhoven
ZATERDAG 16-11-2019 10:00 GU11B - Alex RC Hades Kiewit B *** Basvelden-site
ZATERDAG 16-11-2019 10:00 PU10A - Wim FC Alken A *** Basvelden-site
ZATERDAG 16-11-2019 10:00 RC HADES KIEWIT A * PU9A - Sanne Putvennestraat 81, 3500 Hasselt
ZATERDAG 16-11-2019 10:00 PU12A - Kenny BS Sport Berbroek-Schulen A * Basvelden-site
ZATERDAG 16-11-2019 10:00 FC Paal-Tervant B ** GU15B - Stijn Diestersesteenweg z/n, 3583 Paal
ZATERDAG 16-11-2019 10:00 Lutlommel VV A ** PU8A - Sam Konijnenpijpstraat 39, 3920 Lommel
ZATERDAG 16-11-2019 10:00 Lutlommel VV B ** PU8B - Raf/Dieter Konijnenpijpstraat 39, 3920 Lommel
ZATERDAG 16-11-2019 10:45 U7A - Erwin E. Louwel A *** Basvelden-site
ZATERDAG 16-11-2019 11:30 MD Halen A ** GU10B - Steven Pijpenpoelstraat, 3545 Halen
ZATERDAG 16-11-2019 12:00 Thor Hasselt A * GU13C - Andre Ten Hove z/n, 3510 Kermt
ZATERDAG 16-11-2019 12:30 E. Stevoort A * U6A - Sven De Libottonstraat 85, 3512 Stevoort
ZATERDAG 16-11-2019 13:00 VK Gestel A ** GU11D - Andy Gestelstraat z/n, 3560 Lummen
ZATERDAG 16-11-2019 14:00 GU11C - Jani Zepperen-Brustem B *** Basvelden-site
ZATERDAG 16-11-2019 14:00 GU13B - Gino K.R.C. Genk MC A *** Basvelden-site
ZATERDAG 16-11-2019 14:30 Genk VV B * GU12C - Frank Kattevennen 6A, 3600 Genk
ZATERDAG 16-11-2019 19:30 W. Koersel A * United A Sportlaan z/n, 3582 Koersel
WOENSDAG 13-11-2019 18:00 PU9B - Charlotte PATRO EISDEN MAASMECHELEN A * Basvelden-site
WOENSDAG 13-11-2019 18:00 PU9A - Sanne PATRO EISDEN MAASMECHELEN A * Basvelden-site
WOENSDAG 13-11-2019 18:00 PU8A - Sam PATRO EISDEN MAASMECHELEN A * Basvelden-site
WOENSDAG 13-11-2019 18:00 PU8B - Raf/Dieter PATRO EISDEN MAASMECHELEN A * Basvelden-site
WOENSDAG 13-11-2019 19:30 PU17A - Rolando VV Lummen A * Basvelden-site
WOENSDAG 13-11-2019 19:30 GU17B - Patrick Houthalen VV A ** Basvelden-site
VRIJDAG 15-11-2019 18:00 GU10C - Vincenzo PARK HOUTHALEN A * Basvelden-site
VRIJDAG 15-11-2019 18:30 GU12B - Jef E. Stevoort B ** Basvelden-site
VRIJDAG 15-11-2019 19:30 PU17A - Rolando Torpedo Hasselt A ** Basvelden-site
VRIJDAG 15-11-2019 20:00 Beloften W. Koersel A * Basvelden-site
ZONDAG 17-11-2019 09:30 U7D - Mieke-Gunther Genk VV C * Basvelden-site
ZONDAG 17-11-2019 09:30 Halveweg Zonhoven A ** GU8C - Bert Schopdriesweg 17, 3520 Zonhoven
ZONDAG 17-11-2019 09:30 U6B - Ilaria RC Hades Kiewit B * Basvelden-site
ZONDAG 17-11-2019 10:00 PU13A - Jaime/Benny Lommel SK B *** Basvelden-site
ZONDAG 17-11-2019 10:00 GU8D - Larissa Kortessemse VV A * Basvelden-site
ZONDAG 17-11-2019 10:00 VV Lummen B * GU9E - Gino Maria van Loonstraat 5, 3560 Lummen
ZONDAG 17-11-2019 10:00 GU9D - Stephane V. 's Herenelderen A * Basvelden-site
ZONDAG 17-11-2019 10:00 GU17B - Patrick E. Stevoort A ** Basvelden-site
ZONDAG 17-11-2019 10:00 KRC Peer B * U6C - Kurt Lindebosstraat z/n, 3990 Peer
ZONDAG 17-11-2019 10:45 U7B - Davide GS Bree-Beek A *** Basvelden-site
ZONDAG 17-11-2019 14:30 GT Lommel Kol. A * United B St. Bernardusstraat 60, 3920 Lommel
MAANDAG 11-11-2019 13:00 KVK Wellen D * GU9D - Stephane Houtstraat 21, 3830 Wellen